Grasz w Apex Legends na PC i zdarzyło Ci się natrafić na komunikat o błędzie c000000 podczas uruchamiania lub w trakcie gry? Ten artykuł pokaże Ci kilka różnych sposobów, które możesz wypróbować, aby rozwiązać problem i przywrócić prawidłowe działanie Apex Legends bez występowania irytujących komunikatów o błędach.

Apex Legends istnieje już od kilku lat i nadal ma się dobrze w swoim 12. sezonie. Chociaż w międzyczasie pojawiły się pewne problemy, a oszustwa nadal nie są w pełni kontrolowane, to Apex Legends jest jedną z najlepszych dostępnych obecnie gier FPS. Jeśli grasz na PC, możesz natknąć się niestety na irytujące komunikaty o błędach, zwłaszcza jeśli uruchamiasz Apex Legends z Origin.

Błąd c000000 jest jednym z takich komunikatów i prawdopodobnie ma pewne powiązania z Easy Anti-Cheat. Poza tym jest bardziej powszechny wśród osób uruchamiających grę za pomocą EA Origin. Pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić jest odinstalowanie gry z Origin i zainstalowanie jej ponownie na Steam. Steam jest w tej kwestii o wiele lepszy i dużo bardziej stabilny. Nie wiadomo skąd wynika taka różnica, ale uwierz nam, że naprawdę warto to zrobić. Oczywiście, o ile masz dane do ponownego pobrania gry.

Jeśli jednak nie chcesz lub nie możesz w tej chwili przenosić miejsca instalacji Apex Legends na Steam, możesz wypróbować kilka innych rzeczy, które pomogą Ci rozwiązać ten problem. Zapoznaj się z poniższymi radami w jaki inny sposób możesz zwalczyć komunikaty o wspomnianym wyżej błędzie.

Jak naprawić błąd c000000 w Apex Legends?

Jednym z najłatwiejszych rozwiązań tego problemu jest włączenie Apex Legends jako administrator, co oznacza uruchomienie Origin jako administrator.

  • Aby to zrobić, wyszukaj Origin z menu Start, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Uruchom jako administrator. Po otwarciu Origin uruchom Apex Legends i sprawdź, czy problem został rozwiązany.
  • Jeśli to rozwiąże problem, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy skrót Origin, wybrać Właściwości, przejść do zakładki Zgodność i zaznaczyć opcję Uruchom ten program jako administrator. Na koniec kliknij Zastosuj, a następnie Ok, aby zapisać zmianę.

Wyłącz nakładkę Origin, aby naprawić błąd c000000.

  • Aby to zrobić Uruchom Origin, kliknij ikonę Origin w lewym górnym rogu ekranu.
  • Następnie otwórz sekcję Ustawienia aplikacji i wybierz opcję Więcej.
  • Na koniec przestaw suwak przy opcji Włącz funkcję Origin w grze na Wyłączone.

Po wprowadzeniu tej zmiany nie powinno być więcej problemów z błędem c000000.

Przełącz Apex Legends z trybu pełnoekranowego na tryb okienkowy.

Jeśli obecnie grasz w Apex Legends w trybie pełnoekranowym, spróbuj przełączyć się na tryb okienkowy. Nie wpłynie to w ogóle na rozgrywkę, ale może rozwiązać błąd c000000. Otwórz Apex Legends, a następnie przejdź do Ustawienia > Ustawienia wideo i zmień tryb wyświetlania z pełnoekranowego na W oknie.

Odinstaluj i ponownie zainstaluj Apex Legends. Najlepszym miejscem instalacji będzie Steam.

Jak wspomnieliśmy wyżej, najlepiej przełączyć się z Origin na Steam. Po prostu odinstaluj Apex Legends z Origin, a następnie zainstaluj go ponownie na Steam. Jest to szybkie, łatwe rozwiązanie, które pomoże w zwalczeniu błędu c000000 bez nadmiernego wysiłku. Steam to po prostu lepsza, bardziej stabilna i niezawodna platforma. Z doświadczenia wiemy, że mogą pojawiać się również problemy z Halo Infinite w aplikacji Xbox, ale na Steamie działa bezbłędnie, bez żadnych awarii.