Microsoft Zune Download

Microsoft Zune to menadżer plików, muzyki (w tym podcastów), wideo i ustawień dla starszych urządzeń firmy Microsoft. Stworzony do obsługi odtwarzaczy Zune służył również pierwszym smartfonom z Windows Phone 7. To nadal przydatne narzędzie, które pozwoli nam na szybki transfer danych z komputera do Zune i smartfona.

Zune posiada prosty, przejrzysty interfejs dostępny w języku polskim. Po podłączeniu odtwarzacza czy smartfona pozwala na szybką synchronizację muzyki, wideo, notatek czy zdjęć. Możemy też zmienić niektóre ustawienia urządzeń. Synchronizacja może odbywać się automatycznie, bądź też może być ustalana przez użytkownika manualnie. 

Oprócz synchronizacji plików możemy skorzystać z innych funkcji takich jak chociażby odtwarzanie w komputerze muzyki, którą mamy zapisaną na urządzeniu. Możemy też przeglądać kontakty i notatki zapisane w urządzeniu czy synchronizować dane z konsolą Xbox. Zune pozwala też na zgrywanie muzyki z płyt CD i DVD do formatów muzycznych. Kolejne przydatne rozwiązania to możliwość zalogowania się na swoje konto czy wbudowana w program wyszukiwarka.