AirDroid Download

AirDroid 3 to program, za pomocą którego możemy zintegrować Androida z komputerem. Aplikacja umożliwia sparowanie urządzeń i wyświetlanie na ekranie komputera powiadomień z Androida, jak również pozwala użytkownikowi w pełni kontrolować swój telefon za pomocą myszki. AirDroid wyświetla na pulpicie komunikaty o nowych wiadomościach wraz z możliwością odpisywania na nie, a także wyświetla informacje o przychodzącym połączeniu. Użytkownik może zdalnie odebrać połączenie lub je odrzucić, a także sprawdzić, kto dzwoni.

Poza zdalną obsługę funkcji komunikacyjnych, AirDroid wyświetla także wszystkie powiadomienia z telefonu oraz daje możliwość szybkiego i prostego przesyłania plików między komputerem a smartfonem / tabletem. Wystarczy przeciągnąć plik do okna AirDroid, a zostanie on od  razu wysłany do naszego urządzenia mobilnego.  W programie znajduje się także podgląd książki adresowej - użytkownik może przeglądać wszystkie swoje kontakty z telefonu, zarówno te z karty SIM, jak również te zsynchronizowane z konta Google.

Ogromną zaletą jest możliwość całkowitego przejecią kontroli nad Androidem - możemy wyświetlić ekran Androida na pulpicie komputera, a następnie obsługiwać zdalnie nasz telefon za pomocą kursora myszy. Jedynym wymaganiem AirDroida jest to, aby zarówno komputer jak i smartfon znajdowały się w tej samej sieci Wi-Fi.