Nero MediaHome Download

Nero MediaHome 4 pozwala cieszyć się cyfrowymi materiałami multimedialnymi w obrębie podłączonego do sieci domu. Przechowujesz wszystkie pliki MP3 w komputerze, a chcesz przesłać je strumieniowo i odtworzyć w ogrodzie podczas grilla? Chcesz w swoim salonie obejrzeć film, który jest przechowywany w firmowym komputerze? Dzięki Nero MediaHome 4 łatwo i bezprzewodowo możesz przesyłać strumieniowo wszystkie cyfrowe multimedia w obrębie domu! Najnowocześniejsze funkcje gwarantują, że niezależnie od formatu pliki muzyczne, obrazy wideo i zdjęcia będą zgodne we wszystkich obsługiwanych urządzeniach. Teraz możesz przesyłać strumieniowo cyfrowe materiały multimedialne do urządzeń kompatybilnych, takich jak konsole do gry Xbox 360® czy PLAYSTATION®. Za pomocą intuicyjnych funkcji klasyfikacji znajdujących się w Nero MediaHome 4 możesz w chwilę poukładać swoje pliki multimedialne!

Konwersja muzyki i wideo
Teraz możesz natychmiast odtwarzać pliki muzyczne i obrazy wideo na dowolnym urządzeniu w domu, bez zastanawiania się nad zgodnością formatów. Bezproblemowa konwersja plików audio i wideo to gwarancja, że Twoje ulubione utwory i pamiątkowe obrazy wideo, niezależnie od ich formatu, zostaną odtworzone na dowolnym obsługiwanym urządzeniu. Dzięki automatycznej funkcji transkodowania w czasie rzeczywistym możesz usiąść wygodnie i po prostu cieszyć się pokazem lub utworami. Resztą zajmie się Nero MediaHome 4.

Centrum multimediów
Czy Twój komputer, laptop i twardy dysk konsoli do gier są tak zapełnione cyfrowymi multimediami, że nie możesz utrzymać plików w porządku? Dzięki Nero MediaHome 4 układanie cyfrowych plików multimedialnych stało się prostsze! Dzięki intuicyjnym funkcjom klasyfikacji kanałów telewizyjnych, kolekcji, muzyki, zdjęć i obrazów wideo w Nero MediaHome 4, otrzymujesz pełną kontrolę nad setkami, a nawet tysiącami osobistych plików multimedialnych. Przesyłaj strumieniowo ulubioną muzykę, obrazy wideo, zdjęcia i programy telewizyjne w obrębie podłączonego domu do zgodnych urządzeń, takich jak konsole do gry Xbox 360® czy PLAYSTATION®3.

Telewizja
Chcesz obejrzeć ulubiony program telewizyjny poza salonem, w dowolnym miejscu w domu? Przesyłaj strumieniowo transmisje telewizyjne na żywo - w domu i w ogrodzie - za pomocą bezprzewodowej opcji przesyłania strumieniowego zawartej w Nero MediaHome 4. Prosta konfiguracja sieci i odpowiednie urządzenia umożliwiają oglądanie ulubionych programów w czasie rzeczywistym, w dowolnym miejscu domu!

Muzyka
Teraz możesz cieszyć się ulubionymi utworami niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, w całym domu! Za pomocą Nero MediaHome 4 możesz przesyłać strumieniowo ulubione utwory z twardego dysku komputera do dowolnego pokoju w domu. Możesz też wybrać różne internetowe stacje radiowe i spersonalizowane podcasty.

Minimalne wymagania:

- Windows® XP (Service Pack 2 lub wyższy), Windows Vista® (Service Pack nie jest wymagany), Windows® XP Media Center Edition 2005 (Service Pack 2 lub wyższy), Windows Server® 2003 (Service Pack 1 lub wyższy), Windows® 7 Home Premium, Enterprise, Professional lub Ultimate (32 oraz 64-bitowy)
- Windows Vista® wydanie 64-bitowe (aplikacja działa w trybie 32-bitowym)
- Windows® 7 wydanie 64-bitowe (aplikacja działa w trybie 32-bitowym)
- Miejsce na dysku twardym: 200 MB miejsca na dysku twardym na zwykłą instalację niezależnego Nero MediaHome
- Procesory 12 GHz Intel® Pentium® III albo AMD Sempron™ 2200+
- Pamięć: 256 MB RAM
- Karta graficzna minimum 32 MB pamięci wideo, minimalna rozdzielczosć 800
x 600 pikseli i 16-bitowa paleta kolorów
- Windows® Internet Explorer® 6.0 lub wyższy
- DirectX® 9.0c poprawka 30 (sierpień 2006) lub wyższy
- Środowisko sieciowe: Ethernet 100 MB, WLAN (IEEE 802.11g) lub szybsze

Wymagania dodatkowe:

- Urządzenia obsługujące UPnP™ do przesyłania strumieniowego za pomocą serwera Nero MediaHome
- Karta telewizyjna analogowa lub cyfrowa; pomocne informacje o karcie znajdują się tutaj.
- Użytkownik odpowiada za opłaty związane z łączem internetowym i połączeniem z Internetem.
- Stanowczo zalecana jest instalacja najnowszych sterowników do urządzeń certyfikowanych przez WHQL.