Nero BackItUp 2014 Download

Nero BackItUp 2014 to narzędzie od firmy Nero, za pomocą którego możemy tworzyć w wygodny sposób kopie zapasowe swoich danych, zarówno tych będących na komputerze, jak również tych ze smartfonów oraz tabletów z Androidem. Kopie zapasowe mogą być przechowywane na innym dysku, na urządzeniu przenośnym (np. pendrive lub dysk USB), na dysku sieciowym, na płycie CD / DVD, a także na darmowym koncie w chmurze o pojemności 5GB.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i umożliwia tworzenie kopii zapasowej wybranych danych na wiele sposobów. Dzięki intuicyjnemu, nowoczesnymu interfejsowi możemy tworzyc kopie bardzo szybko i bez jakichkolwiek problemów. Po wywołaniu procesu tworzenia backupa, użytkownikowi zostanie zaprezentowane drzewko z katalogami na dysku. Możemy zaznaczyć dowolną ilość danych czy katalogów, których kopie chcemy wykonać. W kolejnym kroku wystarczy już tylko wybrać miejsce docelowe (dysk usb, pendrive, płyta DVD, inny komputer w sieci lub konto w chmurze Nero).

Poza tworzeniem kopii zapasowych danych z komputera, Nero BackItUp 2014 posiada także funkcje łączenia się ze smartfonem lub tabletem z Androidem. Użytkownik może zainstalować odpowiednik Nero BackItUp na Androida, a następnie za pomocą aplikacji komputerowej sparować urządzenia, co pozwala tworzyć kopie zapasowe całej zawartości Androida (kontakty, multimedia, rejestr połączeń, wiadomości SMS) na komputerze.

Kopie zapasowe, zarówno te z Androida jak i z komputera, które zostały utworzone w chmurze Nero, użytkownik może przeglądać z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki. Wystarczy zalogować się na swoje darmowe konto Nero na stronie My Nero BackItUp.