Azureus Vuze Download

Azureus Vuze to jeden z najbardziej rozbudowanych i zaawansowanych klientów sieci BitTorrent, który pozwala na wyszukiwanie, ściąganie, odtwarzanie oraz dzielenie się plikami w sieci P2P. Wyposażony w ogromną ilość dodatków, spełni wymagania każdego użytkownika. 

Autorzy postawili na wzbogacenie programu we wszystkie funkcje potrzebne do tego, aby można było ograniczyć korzystanie z sieci BitTorrent do jednego programu. Dzięki temu Vuze obejmuje swoim zakresem działania nie tylko funkcjonalność związaną z samym pobieraniem plików, ale również operacje związane z wyszukiwaniem torrentów oraz ich późniejszym odtwarzaniem. 

Do najważniejszych cech programu należy zaliczyć:

  • Rozbudowaną wyszukiwarkę

Vuze zawiera wbudowaną wyszukiwarkę. Dzięki temu możemy swobodnie przeglądać sieć w poszukiwaniu plików torrent.  Domyślnie wyszukiwarka współpracuje z kilkoma serwisami oraz Yahoo, ale w łatwy sposób można wzbogacić bazę wyszukiwania o odpowiednie subskrypcje.

  • RSS

Program zawiera zakładkę przeznaczoną na subskrypcje. Użytkownik może dodać interesujące go kanały RSS i na bieżąco być informowany o nowościach. Subskrypcje w programie mogą zostać użyte przez wyszukiwarkę, co pozwala nam rozbudować podstawową funkcjonalność programu.

  • Menedżer pobierania torrentów

Vuze wyposażony jest w bardzo wydajny i przyjazny dla oka menedżer pobierania plików z sieci BitTorrent. Użytkownik ma możliwość ściągania wielu plików jednocześnie, kolejkowania plików, ustawiania priorytetów dla poszczególnych torrentów, ograniczania limitu transferu pobierania i wysyłania oraz wiele innych.

  • Vuze Remote

Aplikacja wyposażona jest w system zarządzania z poziomu przeglądarki lub smartfonów. Pozwala to użytkownikowi na zdalne kontrolowanie swojego pobierania z dowolnego miejsca – wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na urządzeniu mobilnym lub zalogować się za pomocą strony internetowej. 

  • Zintegrowany odtwarzacz HD

Vuze posiada zintegrowany odtwarzacz, wyposażony w zawsze najnowsze wersje kodeków do filmów. Pozwala to użytkownikowi na odtworzenie filmu bezpośrednio z poziomu Vuze, bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji i kodeków.

  • Obsługę urządzeń

Program wyposażony jest również w obsługę urządzeń przenośnych. Vuze automatycznie wykrywa podłączone urządzenia, np. smartfony z Androidem, iPhone’y oraz konsole PSP i wyświetla je na liście aktywnych urządzeń. Wystarczy tylko przeciągnąć ściągnięty plik, a program automatycznie dokona odpowiedniej konwersji i umieści gotowy do odtworzenia plik na naszym urządzeniu.