MediaGet Download

MediaGet to program służący do pobierania różnego rodzaju treści multimedialnych i danych za pośrednictwem coraz popularniejszej sieci BitTorrent. Za pomocą programu możemy wyszukiwać, przeglądać, ściągać, katalogować a następnie przeglądać dowolne pliki – wszystko z poziomu interfejsu programu.

Jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność MediaGet, do dyspozycji użytkowników oddano bardzo wygodny, prosty i dopracowany interfejs, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy, którzy do tej pory nie mieli styczności z sieciami BitTorrent bez problemu poradzą sobie z obsługą. Co więcej, nie jest wymagana znajomość stron z plikami torrent – program wyposażono w wyszukiwarkę, która znacznie ułatwi znalezienie w sieci interesujących nas danych.

Po pobraniu wszystkie pliki przechowywane są w specjalnej bibliotece – program segreguje je w zależności od typu i kategorii (gry, programu, muzyka, zdjęcia, filmy etc.). Na deser dostajemy wbudowany odtwarzacz multimediów, który pozwala nam przesłuchać utwór lub obejrzeć film bezpośrednio po ściągnięciu lub w czasie ściągania – w przypadku większych plików (np. filmów) możemy zobaczyć, czy ich kopia spełnia nasze wymagania.