Bit Che Download

Bit Che to wyszukiwarka plików torrent w postaci programu. Aplikacja umożliwia przeszukanie wszystkich popularnych zasobów z torrentami za jednym razem w poszukiwaniu pożądanego przez nas materiału. Na uwagę zasługuje fakt, że Bit Che podczas przeszukiwania zasobów sieci uwzględnia również linki typu magnet.

Narzędzie bsługuje tzw. “hyper-fetching”, dzięki czemu w szybki sposób użytkownik może podejrzeć zawartość danego torrenta. Zaletą programu jest integracja z popularnymi klientami sieci BitTorrent, takimi jak chociażby uTorrent, dzięki czemu możliwe jest dodawanie plików do ściągnięcia bezpośrednio z poziomu programu.

Bit Che posiada przejrzysty i bardzo prosty w użyciu interfejs. Pasek narzędzi skupia wszystkie opcje wyszukiwania. Znajdziemy tu zarówno wyszukiwarkę jak i opcje filtrujące wyniki, takie jak filtrowanie za pomocą dodatkowych słów kluczowych bądź określenie zakresu rozmiaru plików. Wyniki wyszukiwania wyświetlają się w formie listy, na której możemy zobaczyć nazwę torrenta, jego rozmiar oraz liczbę seederów i leecherów. Znalezione elementy możemy również sortować po popularności bądź wielkości.

Po wybraniu elementu z listy wyszukiwania, użytkownik może podejrzeć zawartość torrenta, zapisać go na dysku, otworzyć stronę serwisu udostępniającego bądź pobrać link bezpośrednio przez program i dodać do kolejki ściągania w ulubionym kliencie sieci BitTorrent. Ustawienia programu pozwalają na dostosowanie zachowania aplikacji po kliknięciu myszką w wybrany element - możemy skonfigurować program w taki sposób, aby od razu rozpoczynał ściąganie wybranych plików.