Tixati Download

Tixati to nowoczesny i prosty w obsłudze klient sieci BitTorrent. Program jest w pełni darmowy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, charakteryzuje się lekkością, a jednocześnie udostępnia wszystkie najważniejsze funkcje.

Aplikacja umożliwia dokładne dostosowanie wyglądu i kolorystyki programu za pomocą opcji, a także pozwala użytkownikowi na dostosowanie ustawień związanych z przesyłaniem i odbieraniem plików. Dla każdego torrenta możemy osobno ustawić limity pobierania i wysyłania, a także ustawić odpowiednie priorytety i funkcje kolejkowania. Podczas dodawania nowych torrentów użytkownik może również wybrać tylko te pliki, które go interesują.

Ustawienia programu, poza dopasowaniem wyglądu interfejsu, umożliwiają uaktywnienie funkcji RSS (automatyczne sprawdzanie kanału i pobieranie nowości na dysk), funkcji Interfejsu Webowego (zdalna kontrola programu przez Internet), Harmonogramu czy też filtrowania IP. W programie znajdziemy też dokładne wykresy przepustowości oraz statystyki pobierania.