Ashampoo Photo Commander Download

Przy dzisiejszej popularności aparatów fotograficznych, które są obecne niemal w każdym telefonie, ilość zdjęć na dysku komputera nierzadko przekracza kilka tysięcy. Zapanowanie nad taką ilością plików to nie lada sztuka, dlatego też odpowiedni program do katalogowania i podstawowej edycji fotografii jest bardzo ważny.

Jednym z takich programów jest Ashampoo Photo Commander, który bez trudu poradzi sobie z dowolną liczbą zdjęć i plików graficznych. Oprócz tego, istnieje możliwość prostej edycji oraz dzielenia się ze znajomymi pojedynczymi fotografiami lub całymi galeriami. A jak wygląda edycja? Jakie funkcje mamy do dyspozycji?

Oczywiście chodzi przede wszystkim o podstawową edycję, taką jak zmiana rozmiaru oraz orientacji zdjęcia, jak również modyfikację nasycenia barw, wyostrzenia czy zaszumienia. Do dyspozycji użytkownika oddano również funkcję usuwania efektu czerwonych oczu oraz wielu innych prostych efektów, z którymi poradzą sobie nawet początkujący fotoamatorzy. Nieco bardziej wymagające osoby mogą edytować fotografię w trybie pełnoekranowym z dużym powiększeniem, mniej wymagający natomiast skorzystają z gotowych efektów szkicowania, rozmycia, mozaiki etc.

Z pewnością osoby pracujące na bardzo dużej ilości zdjęć docenią możliwość masowej edycji podstawowych parametrów, takich jak nazwa plików, ich rozmiar czy rozdzielczość. Oprócz tego istnieje możliwość tworzenia pokazów slajdów, kalendarzy czy galerii internetowych, zaś nagrywanie wybranych plików na płytę CD/DVD to jedynie kilka kliknięć myszą.