Hornil Photo Resizer Download

Hornil Photo Resizer to darmowa aplikacja, która pozwala wykonywać masowe działania na plikach graficznych. Za jej pomocą możemy za jednym zamachem zmienić rozmiar wielu zdjęć, nałożyć na nie filtry kolorystyczne, wyostrzyć, obrócić, a także zmienić ich nazwy plików. Całość jest bardzo prosta w obsłudze i charakteryzuje się dużą szybkością działania.

Po uruchomieniu aplikacji zauważymy menu boczne po lewej stronie, które zawiera odnośniki do wszystkich opcji. Pracę należy rozpocząć od dodania zdjęć do listy - użytkownik może to zrobić w kategorii "Add". Następnie za pomocą pozostałych zakładek należy dostosować rozmiar, do którego mają być zdjęcia zmniejszone lub powiększone, wybrać filtry kolorystyczne czy uściślić zmiany w nazwach plików. Oczywiście nie trzeba korzystać ze wszystkich opcji jednocześnie - programu z powodzeniem można używać do wykonywania zarówno pojedynczych zmian w zdjęciach, jak również wielu jednocześnie.

W celu rozpoczęcia konwersji należy podać folder, do którego nowe zdjęcia zostaną zapisane (zakładka Convert), a następnie wystartować przerabianie przyciskiem "Convert".