Cometdocs Download

Cometdocs to aplikacja pulpitowa, która działa w oparciu o chmurę i serwis Cometdocs. Program pozwala na błyskawiczne konwertowanie plików PDF do innych formatów, a także umożliwia odwrotną konwersję, czyli tworzenie PDF-ów na podstawie dokumentów tekstowych, Worda, obrazków czy arkuszy kalkulacyjnych.

Cometdocs integruje się z powłoką systemową Windows, dzięki czemu dokonywanie konwersji jest niesamowicie proste. Wszystkie opcje programu dostępne są z menu kontekstowego, co znaczy, że wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na dokument PDF i wybrać zakładkę “Convert to”. Znajdziemy tu listę wszystkich formatów, do których PDF może zostać przekonwertowany - są tu dokumenty tekstowe, arkusze kalkukacyjne, prezentacje, pliki notatnika, obrazki (JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP), a nawet projekty AutoCad.

Konwersja działa także w drugą stronę, dzięki czemu możemy tworzyć dokumenty PDF na podstawie kompatybilnych plików. Wystarczy, że klikniemy prawym przyciskiem myszy na pliku tekstowym czy dokumencie, a następnie wybierzemy “Create PDF”. Aplikacja automatycznie utworzy dokument PDF na podstawie wybranego pliku.