Simeranya Download

Simeranya to program, który przeszukuje sieć w poszukiwaniu muzyki i filmów wykorzystując takie serwisy jak YouTube, DailyMotion, SoundCloud, GrooveShark, MP3Skull, Izlesene etc. Za pomocą narzędzia możemy pobierać kilka materiałów jednocześnie z różnych źródeł z uwzględnieniem wielu parametrów, opcji i wytycznych.

Za pomocą programu Simerancja możemy pobierać dowolne materiały w formie plików MP3 bez konieczności korzystania ze skomplikowanych konwerterów oddzielających obraz od dźwięku, programów do pobierania itp. Aplikacja samodzielnie oddziela plik muzyczny od wideo zapisując go w formacie MP3.

Program Simeranya jest w pełni darmowy i nie zawiera żadnych komponentów adware, spyware czy malware. Aplikacja nie wymaga również rejestracji, logowania czy zapisywania się na jakiejkolwiek stronie internetowej. Zdaniem producenta, Simeranya nie konsumuje dużej ilości pamięci operacyjnej i nie zajmuje wiele miejsca na dysku.

Do działania programu niezbędny jest komputer z systemem Windows XP z Service Pack 3 lub nowszym z zainstalowanym pakietem .NET Framework 4.0+. Interfejs programu jest prosty i intuicyjny. Co prawda brak jest polskiego języka, mimo to każdy użytkownik poradzi sobie z obsługą programu.