TouchCopy Download

TouchCopy to program dla posiadaczy urządzeń od firmy Apple. Za jego pomocą, po podłączeniu iPhone’a, iPada bądź iPoda do komputera, możemy zarządzać całą zawartością naszego urządzenia. Program umożliwia przeglądanie zdjęć, listy kontaktów, listy połączeń, kopiowanie nowych plików, synchronizowanie kalendarza oraz wiele innych. TouchCopy pozwala także na przeglądanie archiwum wiadomości, synchronizowanie notatek utworzonych w telefonie oraz wyświetlenie listy przeglądanych stron za pomocą Safari.

Interfejs programu jest bardzo intuicyjny. Nawigacja po poszczególnych sekcjach urządzenia odbywa się za pomocą menu bocznego, w którym znajdziemy odnośniki do konkretnych funkcji. Wybranie poszczególnej zakładki powoduje wyświetlenie konkretnych informacji oraz ewentualnych dodatkowych pasków nawigacyjnych (np. drzewka katalogów w przypadku zdjęć).

Z pewnością największą zaletą programu jest wbudowany menedżer wszystkich plików umieszczonych na urządzeniu. Po wejściu do zakładki Files ujrzymy układ na wzór systemowego Eksploratora. W pasku bocznym znajdziemy drzewko katalogów na urządzeniu, natomiast z prawej strony wyświetlona zostanie lista plików w postaci ikon. Poza funkcją kopiowania danych do komputera, mamy także możliwość usuwania plików i tworzenia nowych folderów bezpośrednio na urządzeniu. Możemy także przesuwać pliki pomiędzy folderami oraz wgrywać nowe dane z dysku. Znajdziemy tu zakładkę Apps, która wyświetli listę zainstalowanych aplikacji na naszym urządzeniu. Aplikacje możemy przekopiować do komputera bądź zsynchronizować z programem iTunes.