MyPhoneExplorer Download

MyPhoneExplorer to pakiet przeznaczony do podłączania telefonu do komputera, umożliwiający synchronizacje danych pomiędzy urządzeniami. Zaletą programu jest szeroka kompatybilność z przeróżnymi modelami telefonów oraz smartfonów. Do łączenia się z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Android można użyć połączenia Wi-Fi, Bluetooth lub kabla USB.

Jakie funkcje posiada MyPhoneExplorer? Umożliwia przede wszystkim synchronizacje kontaktów i wiadomości z pocztą Outlook. Z poziomu programu możemy również zarządzać wiadomościami zapisanymi w urządzeniu (dostęp do wszystkich folderów - odebrane, wysłane, robocze) oraz listą kontaktów. Aplikacja daje również wgląd w listę połączeń przychodzących i wychodzących. Wbudowany organizator pozwala zsynchronizować kalendarz jak również dodać notatki i ustawić alarmy.

Poza tymi funkcjami, MyPhoneExplorer może z powodzeniam zostać użyty jako menedżer plików. Możemy za pomocą programu przesyłać pliki z i do urządzenia, jak również monitorować stan pamięci w telefonie i zarządzać plikami na urządzeniu (usuwanie, przenoszenie).

Nie zabrakło również funkcji czysto informacyjnych, zatem jeżeli nie chcemy przeglądać zawartości telefonu w poszukiwaniu ukrytych informacji o urządzeniu, to MyPhoneExplorer okaże się dobrą pomocą. Wyświetli bez problemu numer IMEI, model telefonu, wersję oprogramowania, temperaturę, stan baterii oraz siłę sygnału.