Magic Camera Download

Jedna z mniej popularnych, ale bardzo użytecznych aplikacji przeznaczonych do przechwytywania sygnału z kamerki wideo i nakładania na niego różnych efektów. W bazie Magic Camery znajduje się ponad 1000 filtrów w 12 kategoriach. Wśród nich warto wymienić ramki, maski na twarz użytkownika czy wprowadzanie tekstu.

Program jest zintegrowany z takimi komunikatorami jak Skype czy Windows Live Messenger. Sygnał może być przesyłany odbiorcy na żywo lub nagrywany do pliku wideo. Do tego dochodzi opcja robienia i edytowania zdjęć za pomocą kamerki. Magic Camera obsługuje tryb picture in picture (PIP).

Potrafi również zastępować tło widziane przez kamerkę - niezmieniona pozostaje jedynie sylwetka internauty. Oferuje możliwość śledzenia ruchu postaci, dzięki czemu efekty są zawsze precyzyjnie nakładane.

Zastosowania programu są wbrew pozorom nie tylko związane z rozrywką. Aplikacja pomaga chronić prywatność w publicznych pokojach czatowych (możliwość ukrywania twarzy). Przydaje się także do robienia screencastów, prowadzenia videoblogów czy przygotowywania prezentacji wideo.