Mobiledit Lite Download

Mobiledit Lite to rozbudowany program do zarządzania telefonami komórkowymi za pomocą komputera PC. Współpracuje praktycznie z każdym modelem telefonu, pozwalając na połączenie poprzez kabel, IrDa, Bluetooth, Wi-Fi, a nawet chmurę z poziomu mobilnych aplikacji. Podstawowe funkcje pozwalają przeglądać i kopiować rozmaite dane pomiędzy urządzeniami (filmy, muzyka, dzwonki, tapety, aplikacje), tworzyć i przeglądać wiadomości SMS i MMS, modyfikować i tworzyć dzwonki do telefonu, a także edytować klipy wideo i fotografie.

Rozbudowane możliwości Mobiledit Lite umożliwiają tworzenie kopii zapasowych programów, korzystanie z wbudowanego edytora do obróbki zdjęć i filmów, a także sprawdzenie informacji o operatorze sieci, sile sygnału, wersji oprogramowania i stanie baterii podłączonego telefonu. Gracze ucieszą się z funkcji synchronizacji gier i pobierania aktualizacji, zaś zwolennicy SMSów mogą pisać rozbudowane wiadomości przy użyciu klawiatury, a następnie zapisywać w komputerze lub wydrukować.

Mobiledit Lite to program, za pomocą którego możemy obsługiwać telefon komórkowy z poziomu systemu operacyjnego Windows. Po podłączeniu urządzenia do komputera za pomocą kabla USB lub łączności bezprzewodowej, możemy zarządzać jego zawartością, a także synchronizować wszystkie dane użytkownika.

Za pomocą programu Mobiledit Lite możemy przeglądać wysłane i otrzymane wiadomości SMS i MMS. Oprócz tego program posiada wiele ciekawych funkcji, takich jak kreator dzwonków oraz możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa najważniejszych programów. Za pomocą Mobiledit Lite możemy odczytać szczegółowe informacje o sile sygnału, stanie baterii, operatorze sieci komórkowej, wersji oprogramowania telefonu etc.

Ciekawą funkcją jest mBoox, która pozwala na odczytywanie dokumentów w telefonie. Możemy nie tylko przeglądać zapisane wiadomości, ale również tworzyć i wysyłać nowe za pomocą komputera. Program Mobiledit Lite jest bardzo prosty w obsłudze i nawet początkujący użytkownicy w pełni wykorzystają wszystkie jego funkcje.