MyFolders Download

MyFolders to przydatne narzędzie, które ułatwia i przyspiesza wykonywanie operacji kopiowania i przenoszenia plików między folderami na dysku. Aplikacja integruje się bezpośrednio z powłoką systemową Windows i dodaje do menu kontekstowego nowe funkcje. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wybranym pliku znajdziemy rozwijane menu z listą ulubionych katalogów, do których możemy szybko przenieść lub skopiować plik.

Aplikacja nie wymaga nawet wstępnej konfiguracji - jest gotowa do użycia od razu po uruchomieniu. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy powoduje wysunięcie menu kontekstowego, w którym znajdziemy zakładkę MyFolders z dostępnymi opcjami. Oprócz kopiowania i przenoszenia plików mamy także funkcję "Go to" (Idź do...), która pozwala błyskawicznie przeskakiwać między ulubionymi folderami bez potrzeby ręcznego wchodzenia do nich.

Oczywiście do listy katalogów możemy dodać własne foldery - wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na dowolnym pliku i z menu kontekstowego MyFolders wybrać opcję "Settings".  W nowym oknie można zdefiniować listę folderów, które będą się wyświetlać na liście.