PDF Download Download

PDF Download to darmowy dodatek do przeglądarki Firefox, za pomocą którego możemy wyświetlać i zarządzać dokumentami PDF dostępnymi w Internecie. Obecnie pliki w tym formacie są coraz bardziej popularne – umowy, faktory, instrukcje obsługi, książki i gazety – wszystkie te dokumenty są zazwyczaj zapisane w formacie PDF.

PDF Download znacząco usprawnia pracę z dokumentami zapisanymi w formacie PDF i udostępnianymi w Internecie. W większości przypadków, takie dokumenty standardowo otwierają się w przeglądarce Firefox, jednak bardzo często powodują one problemy, takie jak zawieszanie przeglądarki, restartowanie, bardzo długie wczytywanie etc.

Po instalacji dodatku PDF Download, przed otwarciem jakiegokolwiek pliku PDF możemy zdecydować, co z nim zrobić. Możemy więc pobrać dokument na dysk lub wyświetlić w osobnym oknie przeglądarki. Co ciekawe, za pomocą PDF Download przekształcimy dowolną stronę internetową w dokument PDF, a następnie wyślemy ją pocztą e-mail lub zapiszemy na dysku twardym.