Free M4a to MP3 Converter Download

Free M4a to MP3 Converter to prosty w obsłudze program do konwersji dźwięku w formatach M4a, AAC, 3GP lub MP4 Audio do formatów MP3 lub WAV. Umożliwia również wyciąganie ścieżki audio bezpośrednio z klipu wideo.

Program Free M4a to MP3 Converter posiada podstawowe funkcje, pozwalające na szybką konwersję. Klikając w Add File dodajemy wybrany plik lub kilka plików do konwersji, zaś klikając w Remove możemy usunąć program z listy. Po wciśnięciu Play możemy również odsłuchać ścieżkę audio bez konieczności oglądania klipu jeszcze przed rozpoczęciem konwersji, natomiast przyciskiem Convert rozpoczynamy operację.

Poniżej możemy wybrać jeszcze miejsce docelowe zapisu pliku wyjściowego, zaś z prawej strony wybieramy między formatem MP3 a WAV. Tutaj również po przejściu do Setup można ustawić zachowanie programu po konwersji, a także zmienić częstotliwość, bitrate lub tryb.

Free M4a to MP3 Converter to bezpłatny program służący do konwersji plików dźwiękowych w różnych formatach. Głównym składnikiem programu jest funkcja konwersji dźwięku w formacie M4a, który jest rozszerzeniem formatu MPEG-4 Audio.

Program Free M4a to MP3 Converter obsługuje większość formatów znanych z urządzeń marki Apple. Aplikacja pozwala przerobić takie pliki jak M4a, AAC, 3GP, oraz MP4 Audio do popularnego formatu MP3 lub WAV. Dzięki temu materiały audio zapisane na urządzeniu Apple będą działały na każdym innym sprzęcie przenośnym. Niestety Free M4a to MP3 Converter nie radzi sobie z plikami w formacie M4B.

Free M4a to MP3 Converter posiada prosty w obsłudze interfejs oraz dwuelementowy pasek narzędzi. Oprócz tego za pomocą programu możemy dodać tagi ID3 do konwertowanych plików, wybrać lokalizację docelową oraz jakość końcową. Co prawda obsługa programu jest prosta, ale osoby początkujące mogą skorzystać z poradnika dostępnego w zakładce Help. Konwertowane za pomocą programu pliki są dobrej jakości, zaś sam proces przebiega szybko i bezproblemowo.