OnetSkype Download

OnetSkype to unikatowa wersja Skype’a stworzona przez twórców programu wraz z portalem Onet.pl z myślą o polskich użytkownikach. Polska odmiana Skype’a różni się systemem płatności, który przystosowany został do polskiego rynku - jest bardziej przystępny dla polskiego użytkownika. Pozwala to osobom używającym Skype’a do płatnych rozmów rozliczać się za pomocą takich kanałów, jak przelewy tradycyjne, mTransfer, płatności online, karty płatnicze oraz przekazy pocztowe.

Sam program nie różni się od swojego oryginalnego odpowiednika. To wciąż ta sama, solidna aplikacja, która pozwoli na prowadzenie rozmów głosowych oraz wideo, jak również tradycyjnych konferencji tekstowych z możliwością wysyłania plików. Poza płatnymi połączeniami z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi, aplikacja oferuje prowadzenie całkowicie darmowych rozmów przez internet pomiędzy użytkownikami Skype'a.

Jedyne zmiany, jakich doświadczymy, to delikatnie zmieniony interfejs, który po prostu posiada „lokowanie produktu” w postaci loga serwisu Onet.pl w zakładce z kontaktami.

Uwaga! Proces instalacji programu wymaga stałego połączenia z internetem.