Tweaks for Skype Download

Tweaks for Skype to mały, ale przydatny program, za pomocą którego możemy wyłączyć część funkcji Skype’a, a także całkowicie usunąć reklamy z komunikatora. Reklamy w Skype wyświetlają się podczas prowadzenia rozmów i widoczne są w postaci kwadratowych bannerów wyglądających jak dodatkowi rozmówcy w konwersacji. Tweaks for Skype świetnie sobie z nimi radzi, skutecznie je wyłączając.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, ale należy pamiętać o tym, aby przed uruchomieniem programu wyłączyć Skype’a. Gdy już uruchomimy Tweaks for Skype, aplikacja wyświetli niewielkie okno, w którym możemy zaznaczyć poszczególne funkcje do wyłączenia. Możemy wyłączyć transfer plików, import kontaktów, personalizacje, automatyczne aktualizacje, współdzielenie ekranu, zmianę języka, wyświetlanie swojego statusu (możemy ukryć swój status online), a także sprawić, aby Skype ładowany był tylko do pamięci RAM.

Opcja wyłączenia reklam znajduje się na samym dole w sekcji “Advertising”. Aby wyłączyć reklamy, należy kliknąć “Disable ads for all users”. Reklamy zostaną wyłączone, a pozycja “Status” zmieni się z “ON” na “OFF”.