Download, sterowniki

Jak naprawić błąd Discord: Błąd serwera Cloudflare 1105.

Autor
Juan. M
Data dodania
14.12.2020
Ilość komentarzy
0

Jeśli ostatnio próbowałeś zalogować się na swoje konto Discord, ale nadal pojawia się następujący komunikat o błędzie: Błąd serwera Cloudflare 1105, ten artykuł pokaże Ci kilka różnych kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać problem. W zależności od sytuacji zawsze istnieje szansa, że ​​błąd występuje po stronie serwera, a  wtedy możesz tylko poczekać, aż Discord rozwiąże problem. 

Powiązane: Discord: Jak ukryć wiadomości, oznaczając je jako Spoiler.

Discord jest zdecydowanie najpopularniejszym narzędziem na rynku dla graczy ale nie tylko. Zyskał na popularności  między innymi w przestrzeni kryptowalut, stając się narzędziem do zarządzania różnymi obszarami obsługi klienta i jednym z forów do dyskusji na temat wirtualnych monet. 

Ogólnie rzecz biorąc, Discord jest jedną z najbardziej stabilnych i bezproblemowych usług w Internecie do tego stopnia, że ​​przez pięć lub więcej lat użytkowania nie miałem ani jednego problemu z wersją internetową czy aplikacją na Androida. Tak było do momentu, kiedy natknąłem się na błąd Discord 1105: błąd serwera Cloudflare 1105. Na szczęście ten komunikat o błędzie nie jest poważnym problemem, w rzeczywistości w większości przypadków błąd występuje po stronie serwera Discord , więc wtedy niewiele możesz działać.

 1. Sprawdź status serwera Discord. 
 2. Uruchom ponownie komputer / telefon / tablet.
 3. Użyj VPN, aby sprawdzić inną lokalizację.
 4. Zresetuj aplikację Discord i wyczyść pamięć podręczną.

Jak naprawić błąd Discord 1105? Discord tymczasowo niedostępny.

Zanim przejdziesz do kolejnych punktów, należy sprawdzić stan serwera Discord. Jeśli po ich stronie jest jakiś problem, nie ma sensu szukać rozwiązania po twojej stronie. Aby sprawdzić status Discord, przejdź do https://discordstatus.com/ i poszukaj żółtych lub czerwonych pasków dla aktualnej daty. Discord ma całkiem niezłą historię przywracania i szybkiego uruchamiania, więc nie powinieneś czekać zbyt długo na naprawienie błędu 1105.

 

Uruchom ponownie urządzenie, aby naprawić błąd Discord 1105.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, upewnij się, że zrestartowałeś urządzenie, aby pozbyć się błędu Discord: 1105 'Błąd serwera Cloudflare 1105. Jeśli są jakieś drobne problemy z połączeniem lub w aplikacji, to może pomóc . Powinieneś także zrestartować modem / router internetowy, jeśli używasz jakiegoś połączenia lokalnego. 

 

Spróbuj połączyć się z Discordem za pomocą VPN.

Jeśli to nie sprawi, że błąd 1105 zniknie, sugerowałbym próbę połączenia się z Discordem za pomocą połączenia VPN. To nie jest docelowe rozwiązanie problemu, ale pozwoli ci zdiagnozować, czy problem tkwi w Twoim połączeniu lub lokalizacji, na przykład blokada Discorda lub problem z lokalnym serwerem. 

 

Wyczyść dane aplikacji Discord i pliki pamięci podręcznej w systemie Windows 10.

 • Aby to zrobić w systemie Windows 10, otwórz narzędzie Uruchom, naciskając klawisz Windows + R , a następnie skopiuj i wklej % appdata% w polu tekstowym i naciśnij Enter. 
 • Następnie otwórz folder Cache i usuń wszystko, co się w nim znajduje. 
 • Na koniec powtórz proces dla folderu Local Storage .
 • Po wykonaniu tych czynności powinieneś być w stanie otworzyć Discord bez żadnych problemów. Jeśli tak nie jest i wykonałeś wszystkie powyższe kroki, czas odinstalować i ponownie zainstalować Discord. 

Wyczyść dane aplikacji Discord i pliki pamięci podręcznej na Androida.

 • Na urządzeniach z Androidem otwórz Ustawienia
 • Przejdź do aplikacji, a następnie stuknij w Discord .
 • Następnie dotknij Pamięć .
 • Na koniec użyj opcji Wyczyść miejsce na dane , a następnie opcji Wyczyść pamięć podręczną.

Uwaga: powyższe kroki mogą wyglądać nieco inaczej na Twoim urządzeniu z Androidem, ponieważ niektóre wersje Androida różną się od siebie.

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus