Y! Multi Messenger Download

Y! Multi Messenger pozwala na uruchomienie kilku Yahoo! Messengerów na raz. To idealne rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy komunikują się używając kilku nazw. Są inne programy tego typu, niestety każdy posiada płatne uaktualnienia, ten jest całkowicie darmowy.

Yahoo! Messenger dla Windows Vista:
Obecnie nie ma kompatybilnej wersji Y! Messengera z systemem Windows Vista

Instrukcje instalacji:
Przed instalacją należy przeczytać wszystkie załączone dokumenty! Należy uruchomić program instalacyjny w celu instalacji programu Y!Multi Messenger. Domyślną ścieżką instalacji jest C:Program FilesYahoo!Messenger. Jeżeli zainstalowałeś Yahoo Messengera w innej lokalizacji nie zapomnij zmienić domyślnej ścieżki na właściwą w kreatorze instalacyjnym. Niezainstalowanie Messengera w standardowej lokalizacji może objawić się błędami w plikach dll.

Uaktualniania i downgrading :

Zanim będziesz chciał uaktualnić wersję swojego Yahoo Messengera lub powrócić do wersji wcześniejszej musisz skasować plik Y!Multi Messenger.exe z folderu program files. Wtedy dopiero można przeprowadzić procedurę powrotu do wcześniejszej wersji lub uaktualnienia. Usunięcie pliku Y!Multi Messenger.exe jest ważne ponieważ ten plik nie zawsze zostaje nadpisany przez nowszy i może powodować błędy!