Free PDF to Word Download

Format PDF ma mnóstwo zalet, jednak możliwości ich edycji są praktycznie zerowe. Na szczęście za sprawą programu Free PDF to Word jest to możliwe.

Free PDF to Word to bezpłatny program, którego głównym zassaniem jest konwersja plików zapisanych w formacje PDF do edytowalnych dokumentów, które możemy dowolnie przerabiać w programie Word z pakietu Microsoft Office, jak również za pomocą programu Open Office czy innej otwartej aplikacji.

Główną zaletą programu jest jego minimalizm i prostota - Free PDF to Word zajmuje bardzo niewiele miejsca na dysku, nie pożera zasobów systemowych i instaluje się dosłownie w kilka sekund. Co prawda interfejs z pewnością nie przypadnie estetom do gustu, ale jeśli chodzi o skuteczność i jakość działanie ciężko doszukiwać się wad.

Kolejną zaletą jest dobre dopasowanie pliku wyjściowego ze źródłowym. Oznacza to, że nie musimy spędzać godzin na poprawianiu formatowania, które „rozjechało” się po konwersji z dokumentu PDF. Możemy po prostu przerobić dokument PDF na edytowalny plik, który przerobimy w programie Microsoft Word lub Open Office, a następnie znów przekonwertujemy do formatu PDF. Dokument zachowa swoje kolory, układ, zdjęcia i grafiki. Free PDF to Word to bardzo przydatny program nie tylko dla uczniów czy studentów, ale również dla osób, które wysyłają dużą liczbę dokumentów, umów, faktur etc.