LiteCam Download

LiteCam to jeden z najlepszych programów do nagrywania ekranu komputera dla użytkowników Windows, pozwalający na tworzenie profesjonalnie wyglądających filmów wideo w jakości HD. W prosty sposób umożliwia nagrywanie obrazu z dźwiękiem, demonstracji, prezentacji czy poradników wideo. Przyjazny interfejs umożliwia błyskawiczne nagrywanie, bez konieczności tracenia czasu na skomplikowane ustawienia. Najczęściej używane funkcje wyświetlane są na pasku narzędzi w formie skrótów, pozwalając jednym kliknięciem wykonać potrzebne operacje.

Program LiteCam umożliwia nagrywanie plików wideo nadawanych strumieniowo, które nie mogą być pobierane jako pliki, wideo rozmowy z dźwiękiem przeprowadzane za pośrednictwem komunikatora Skype oraz przechwytuje gry obsługujące DirectX 7,8,9,10,11 i OpenGL (3 razy szybciej niż w podobnych programach).

Dodatkowo LiteCam nagrywa głos i dźwięk, konwertując do formatu MP3, WAV, WMA, a także wyodrębnia ścieżki audio z filmu. Pozwala na rysowanie po ekranie w trakcie nagrywania, planowanie czasu nagrania, dodawanie napisów do filmu i rejestruje kursor myszy w trakcie prezentacji. Program współpracuje z urządzeniami z systemem Android i Apple (iPod, iPhone, iPad).