TurboBackup Download

TurboBackup to rozbudowany program do tworzenia kopii zapasowej i archiwizacji danych zgromadzonych na dysku. Zaawansowane funkcje umożliwiają wydzielenie kopii dokumentów, filmów, muzyki, programów, zdjęć, ulubionych, a także indywidualnych ustawień z poziomu funkcjonalnego organizera. Pozwala na eksport danych na nośnik zewnętrzny (pendrive, karta pamięci, płyty CD/DVD), współpracuje z laptopami, netbookami i komputerami stacjonarnymi. Ponadto integruje się z serwerem ftp, tworząc strumieniowo kopie zapasowe, a także programami obsługującymi technologię chmury (m.in. Dropbox, Google Docs).

Program TurboBackup umożliwia zapis przechowywanych plików w formacie ZIP, a także dodanie kodów szyfrujących. Zaletą jest rozbudowany poradnik, który krok po kroku wyjaśnia wszystkie aspekty tworzenia kopii zapasowych. Można równiez przeglądać historie tworzenia archiwów dotychczasowych operacji, w tym kopii rodzajów i katalogów docelowych, a także ustalać zadania i harmonogram.

Najnowsza wersja TurboBackup oferuje nowe szablony, dostęp do kopii zapasowej zapisanej w chmurze przy użyciu jednego kliknięcia, dodawanie plików i folderów metodą 'przeciągnij i upuść', ulepszony system zarządzania archiwum z możliwością reorganizacji mediów (np. na podstawie formatu pliku) oraz dodatkowe funkcje dla systemu Windows 8.