Toolwiz Care Download

ToolWiz Care to darmowy program będący zestawem kilkudziesięciu specjalnych narzędzi, za pomocą których aplikacja potrafi przyspieszyć komputer oraz zaoferować wiele funkcji oczyszczających i usprawniających pracę systemu. Zbudowany z wielu modułów, ToolWiz Care oferuje narzędzia do sprawdzania i monitorowania systemu, oczyszczania i przyspieszania komputera, naprawiania usterek, tworzenia backupów, edytowania listy uruchamianych z systemem programów oraz wiele innych funkcji.

Interfejs ToolWiz Care jest wykonany wyjątkowo estetycznie i przemyślanie - ponad 50 funkcji programu zostało podzielonych i pogrupowanych na kategorie, które pełnią w programie rolę zakładek nawigacyjnych. W zależności od tego, co użytkownik chce zrobić, wystarczy przejść do odpowiedniej karty, a program wyświetli nam odpowiednie funkcje. Znajdziemy tu zakładki skupiające funkcje związane ze sprawdzaniem, czyszczeniem, przyspieszaniem oraz chronieniem komputera.

Czyszczenie umożliwia kasowanie błędów z rejestru (nieprawidłowe klucze), usuwanie plików typu “śmieci” w Windowsie, zacieranie śladów oraz wymazywanie danych związanych z przeglądaniem Internetu, a także przeanalizowanie dysków i wyświetlenie wykorzystania powierzchni przez poszczególne pliki i foldery. W zakładce przyspieszającej komputer znajdziemy opcję odnośnie defragmentacji dysku, optymalizacji funkcji Autostart czy też ogólnej poprawy stabilności systemu za pomocą kilku przydatnych tricków. Z kolei “Ochrona” pozwala na skanowanie wtyczek w przeglądarkach, tworzenie raportu z listą programów używających połączenia z Internetem czy też monitorowanie listy uruchomionych procesów.

W programie znajdziemy także ok. 20 narzędzi, które mają na celu uzupełnić możliwości programu i pomóc nam dopasować system do własnych wymagań. Znajdziemy tu np. generator haseł, skaner dyskowy, tubodopalacz gier, narzędzia do odzyskiwania plików czy też menedżer menu kontekstowego.