Advanced SystemCare Download

Advanced SystemCare Free to aplikacja do naprawy i oczyszczania naszego systemu. Aplikacja ta jest kompleksowym narzędziem które potrafi skutecznie zadbać o stan naszego systemu i jego dobrą kondycję. Advanced SystemCare Free chroni, naprawia oraz optymalizuje system operacyjny działający na naszym komputerze. Podczas skanowania program wykrywa nieprawidłowości, które zostały pominięte przez inne programy mające na celu dbanie o dobrą kondycję systemu. Chyba każdy użytkownik komputera tęskni za wydajnością systemu zaraz po instalacji, Advanced SystemCare Free pozwala nam wycisnąć ostatnie soki z naszego komputera przyspieszając działanie naszego komputera.

Aplikacja Advanced SystemCare Free posiada zestaw potężnych narzędzi które utrzymają stan naszego systemu w doskonałej kondycji. Aplikacja potrafi wyczyścić rejestr systemowy, przeskanować komputer w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, naprawić i usunąć nieprawidłowe skróty, usunąć pliki śmieci oraz usunąć pliki tymczasowe oraz historię przeglądania Internetu. Aplikacja działa bardzo sprawnie, wymaga minimalnej ingerencji użytkownika a dodatkowo posiada opcję uruchamiania wraz z systemem Windows.

Oprócz podstawowych czynności wymienionych w akapicie wyżej, Advanced SystemCare Free potrafi także dokonać defragmentacji dysku twardego, naprawić luki bezpieczeństwa systemu Windows oraz przeprowadzić optymalizację systemu. Aplikacja zapisuje wykonane czynności w pliku log dzięki czemu użytkownik ma możliwość przeglądnięcia spisu wykonanych czynności. Zarówno podczas szybkiego skanowania jak i głębokiego aplikacja pracuje bardzo szybko i sprawnie. Dodatkowo w tle działa narzędzie Active Boost, które poprawia wydajność naszego komputera poprzez usprawnione zarządzanie zasobami systemowymi. 

Jeżeli chodzi o interfejs programu Advanced SystemCare Free, robi on bardzo pozytywne wrażenie. Główny ekran aplikacji jest bardzo przejrzysty i nieprzeładowany niepotrzebnymi funkcjami. Uśmiechnięte minki sygnalizują nam dobry stan systemu, po kliknięciu na przycisk statusu obok uśmiechniętej minki możemy dotrzeć do szczegółowych informacji na temat wydajności naszego systemu.

Bardzo ciekawym narzędziem jest także Turbo Boost, po wcześniejszej konfiguracji jest ono w stanie przyspieszyć działanie naszego komputera podczas grania lub podczas pracy, wszystko zależy od wcześniejszej konfiguracji narzędzia przez użytkownika, podczas której musimy wybrać procesy, które zostaną wyłączone w celu przyspieszenia działania naszego komputera.

Ogólnie aplikacja Advanced SystemCare Free jest godna polecenia ze względu na wygodę obsługi oraz bardzo dobre rezultaty w kwestii poprawy wydajności komputera. Zachęcamy do pobrania tego kompleksowego programu, który z powodzeniem zadba o stan naszego systemu.