FileCleaner Download

Oczyszczanie dysku twardego z plików tymczasowych i innych śmieci jest bardzo ważne dla zachowania maksymalnej wydajności komputera. Najpopularniejszym programem w tym segmencie jest CCleaner. Działa dobrze, ale cały czas musimy pamiętać o jego uruchamianiu.

FileCleaner to rozwiązanie przeznaczone dla zapominalskich. Oferuje dwie ważne funkcje, których CCleaner nie ma. Pierwsza to harmonogram zadań pozwalający na automatyczne uruchamianie procedury czyszczenia w regularnych odstępach czasu.

Druga opcja to monitorowanie stanu dysku twardego w czasie rzeczywistym. Program działa w tle i wyszukuje pliki tymczasowe oraz śmieci pozostawione przez Operę, Internet Explorera, Firefoksa lub Google Chrome. Kiedy dane elementy przestaną być używane FileCleaner samodzielnie je usunie.

Dodatkowe narzędzia to moduły do trwałego wymazywania plików, do czyszczenia rejestru, tworzenia jego kopii zapasowych, usuwania złośliwych pasków narzędzi z przeglądarek oraz wyświetlania wszystkich obrazków znajdujących się w pamięci podręcznej przeglądarek.