GOM Audio Download

GOM Audio to prosty w obsłudze program do odtwarzania plików muzycznych w najpopularniejszych formatach.

Za pomocą programu GOM Audio odtworzymy pliki muzyczne w takich formatach jak MP3, M4A, OGG, WMA, WAV, MID, FLAC, APE oraz PLS. Interfejs programu jest bardzo minimalistyczny i prosty w obsłudze, choć nie zabrakło takich dodatków jak equalizer oraz obsługa playlist. Oprócz tego program posiada możliwość edycji tagów ID3 oraz zmiany prędkości odtwarzania w zakresie od 0.1x do 2.0x.

Użytkownicy programu GOM Audio mogą między innymi sortować kolejność odtwarzania utworów oraz korzystać z wielu filtrów dźwiękowych w czasie rzeczywistym. Poza podstawową możliwością odtwarzania utworów muzycznych program posiada także funkcję odtwarzacza strumieni stacji radiowych nadawanych przez Internet. Ciekawością jest z pewnością możliwość wyświetlania podstawowych opcji (stop, play, menu, pause etc.) w zasobniku systemowym.

GOM Audio posiada możliwość wyboru trzech trybów wyświetlania informacji o odtwarzanym pliku muzycznym, oprócz tego do wyboru jest jedna z trzech skórek, wiele rodzajów czcionek, poziomu przezroczystości okna itp. Ponadto po zakończeniu odtwarzania playlisty program może wylogować użytkownika, zrestartować, uśpić lub wyłączyć komputer. Na deser dostajemy możliwość pobrania bezpłatnej aplikacji, która pozwala użytkownikowi kontrolować odtwarzacz bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego.