Ipla Download

Ipla to odtwarzacz, dzięki któremu obejrzymy filmy, mecze na żywo oraz wydarzenia kulturowe bezpośrednio z internetu. Aplikacja działa na zasadzie strumieniowania obrazu do komputera, zatem użytkownik nie musi pobierać plików na dysk.

Nawigacja w programie nie stanowi problemu, a to za sprawą paska bocznego podobnego do tych, znanych z popularnych odtwarzaczy audio (iTunes, Spotify). Użytkownik może tworzyć własne listy oglądanych pozycji, jak również dodawać określone programy do ulubionych. Biblioteka wideo pozwala również na dodawanie plików z filmami znajdującymi się na dysku lokalnym.

Do dyspozycji użytkowników została oddana całkiem pokaźna lista kanałów w języku polskim. Fani sportu mają dostęp do takich stacji, jak Eurosport, Eurosport 2, Polsat Sport, Polsat Sport News oraz Polsat Sport Extra. Jeżeli zechcemy posłuchać muzyki i obejrzeć teledyski, to nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z oferty kanałów 4Fun TV, RBL.TV, TV.Disco bądź iTV. Z kolei miłośnicy filmów również znajdą coś dla siebie za sprawą kanałów Kino Polska, Filmbox PL, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family. W programie nie zabrakło również kanałów informacyjnych oraz dokumentalnych.

Poza oglądaniem konkretnych stacji, Ipla oferuje usługę oglądania konkretnych filmów, seriali i programów na żądanie. Dostępne materiały wideo podzielone są na kategorie: Dla dzieci, Film, Serial, Sport. Te z kolei posegregowane są dalej według tematyki i gatunku. W ofercie seriali znajdziemy pozycje animowane (1000 złych uczynków, Włatcy Móch), obyczajowe (M jak Miłość, Barwy Szczęścia), science fiction (Dzieci Diuny), komediowe (np. Świat Według Kiepskich) oraz wiele, wiele innych.