Vod.pl Download

VoD.pl to należący do Onetu odtwarzacz filmów, który umożliwia oglądanie wideo bez konieczności pobierania go na dysk twardy (technologia strumieniowego przesyłu danych). Witryna oferuje przejrzyste menu z takimi kategoriami jak Filmy, Seriale, Programy TV, Dokumenty, Bajki i Premium.

Wśród seriali dostępne są przede wszystkim polskie produkcje w rodzaju "Na dobre i na złe", "M jak miłość" czy "Komisarz Alex". Większość z nich da się oglądać bez żadnych opłat. Programy TV zawierają głównie znane pozycje TVN-u w rodzaju "Rozmów w toku" czy "Ukrytej prawdy".

Sekcja Premium to mniej i bardziej znane filmy dostępne na zasadzie pojedynczych płatności lub w miesięcznym abonamencie. Obejrzenie jednego tytułu będzie kosztować nas kilka złotych (ok. 10 zł w przypadku najnowszych produkcji). Darmowe rzeczy poprzedzono reklamami.

Wygodny odtwarzacz VoD.pl używa technologii Silverlight Microsoftu. Do prawidłowego działania konieczne jest więc zainstalowanie odpowiedniej wtyczki w przeglądarce. Aplikacja ma jedynie podstawowe kontrolki takie jak start/pauza, głośność oraz oczywiście pełny ekran.