PDF-XChange Viewer Download

PDF-XChange Viewer to czytnik plików PDF, stanowiący świetny zamiennik popularnego Adobe Reader. Pozwala nie tylko na przeglądanie plików w tym formacie, ale również ich drukowanie, dodawanie adnotacji, notatek i komentarzy, umieszczanie cyfrowych podpisów czy geometrycznych kształtów, a także dodawanie i usuwanie określonych stron dokumentu.

Niestety, program nie jest w stanie edytować zapisanego tekstu, dając możliwość jego modyfikacji. Natomiast dzięki odpowiednim narzędziom pozwala tworzyć od podstaw pliki PDF, dając pewność, że w każdym systemie operacyjnym obraz bądź wydruk pozostanie niezmieniony. PDF-XChange Viewer za sprawą wtyczek integruje się z popularnymi przeglądarkami internetowymi, umożliwiając wyświetlanie plików PDF umieszczonych na stronach internetowych.

Aplikacja w trakcie swojego działania nie zakłóca pracy systemu i uruchamia się znacznie szybciej od jej podobnym czytnikom. Interfejs w polskiej wersji językowej jest przystępny dla użytkownika i bazuje na intuicyjności. PDF-XChange Viewer stanowi całkiem dobry zamiennik dla popularnych czytników plików PDF, działając od nich znacznie szybciej.