Emsisoft Anti-Malware Download

Emsisoft Anti-Malware to kompleksowy pakiet antywirusowy, który w swoim składzie zawiera wszystko to, co jest niezbędne do ochrony komputera na najwyższym poziomie. W skład pakietu wchodzi między innymi silnik antywirusowy opracowany przez firmę Ikarus Technologies, oraz bardzo skuteczny moduł antyspyware/antymalware firmy Emsisoft. Pakiet posiada również behawioralny monitory systemu, który cały czas monitoruje działanie wszystkich aplikacji w systemie w celu wykrycia wszystkich potencjalnych zagrożeń.

Odpowiednia ochrona antywirusowa pozwala zapewnić bezpieczeństwo plikom zapisanym na naszym komputerze. Oczywiście odpowiednia ochrona naszych danych osobowych jest równie ważna, dlatego też kompletny pakiet antywirusowy jest tak bardzo ważny. Ochronę na najwyższym poziomie może zapewnić pakiet Emsisoft Anti-Malware.

Rzecz jasna Emsisoft Anti-Malware chroni przed wszystkimi zagrożeniami z sieci, czyli trojanami, robakami, spyware, adware, dialerami, jak również przed keyloggerami, backdoorami czy aplikacjami które obniżają bezpieczeństwo Windows. Programy te nie są same w sobie zagrożeniami, ale obniżają bezpieczeństwo systemu. To tak zwane riskware. Co prawda skuteczność programu jest bardzo wysoka, ale zapotrzebowanie na zasoby, szczególnie pamięć RAM może spowolnić wolniejsze komputery.

Należy również pamiętać, że po instalacji, podobnie jak w przypadku innego oprogramowania tego typu, należy jak najszybciej przeprowadzić aktualizację bazy sygnatur wirusów.