Bot Revolt Anti-Malware Free Edition Download

Bot Revolt Anti-Malware Free to darmowa wersja aplikacji, której zadaniem jest całkowita blokada szkodliwych dla użytkownika połączeń. Program korzysta z list zawierających ponad 1 milion adresów IP, które zostały oznaczone jako szkodliwe, niebezpieczne i zagrażające użytkownikowi. Dzięki temu blokowane są strony ze szkodliwym oprogramowaniem, adresy oszutów wyłudzających dane, a także adresy szpiegujące użytkownika i zagrażające anonimowości.

W programie na bieżąco wyświetlana jest lista wszystkich połączeń nawiązywanych przez nasz komputer. Prosta tabela wyświetla adresy, rodzaj połączenia, a także informacje o tym, czy jest to połączenie zweryfikowane, czy być może zostało zablokowane. Użytkownik może zarządzać listami, na podstawie których blokowane są poszczególne adresy IP za pomocą menedżera list (List Manager). Możemy sprawdzić zawartość list, a także dodawać swoje (listę kompatybilnych baz szkodliwych adresów znajdziemy w serwisie iBlocklist.com).

Aplikacja nie wymaga od użytkownika żadnej ingerencji – wszystko działa automatycznie w tle i nie musimy niczego robić. Działanie programu jest cały czas rejestrowane i klikając w przycisk „View history” możemy sprawdzić listę połączeń, które zostały w danym dniu dopuszczone lub zablokowane.