Zoom Player Home Free Download

Odtwarzanie plików multimedialnych to obecnie jedna z najpopularniejszych funkcji komputerów osobistych. Należy jednak pamiętać, że imponujące parametry i duży monitor bądź też TV podłączony do komputera nie zapewnią płynnego i bezproblemowego odtwarzania filmów czy muzyki. Niezbędne do tego jest odpowiednie oprogramowanie, takie jak Zoom Player.

Zoom Player to bezpłatna aplikacja służąca do odtwarzania plików audio i wideo w wielu popularnych formatach, takich jak DIVX, XVID, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VCD, SVCD, RealVideo, QuickTime, Flash (SWF) czy też Audio CD. Program tego typu jest niezbędnym dodatkiem w oprogramowaniu komputera, jeśli chcemy cieszyć się filmami oraz ulubioną muzyką.

Na pierwszy rzut oka odtwarzacz Zoom Player swoim wyglądem przypomina bardzo popularny program KMPlayer. Nie jest to jednak wadą, gdyż interfejs jest bardzo przejrzysty, prosty w obsłudze i czytelny, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik bez najmniejszych problemów poradzi sobie z obsługą tego programu. A czym jeszcze charakteryzuje się program Zoom Player.

Program wyposażono w rozbudowany system korekcji dźwięku, który poprawia jakość audio odtwarzanych filmów czy też muzyki. Oczywiście ogromną zaletą programu Zoom Player jest obsługa praktycznie wszystkich obecnie dostępnych formatów napisów, również w wersji SRT. Ponadto podczas oglądania możemy ustawić rozdzielczość oraz proporcje filmu wybierając między innymi z opcji 16:9 czy też 16:10.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pomocą programu słuchać internetowych rozgłośni radiowych nadających strumieniowo. Pamiętajmy jednak, że do poprawnego działania niezbędne są aktualne kodeki, filtry oraz pakiet bibliotek DirectX.