Panda Antivirus Pro Download

Panda Antivirus Pro oferuję skuteczną ochronę komputera przed zagrożeniami związanymi z korzystaniem z sieci. Program zabezpiecza system przed oprogramowaniem typu spyware, hakerami, oszustwami finansowymi oraz kradzieżą danych i tożsamości.

Aplikacja pozwala na przeskanowanie całego komputera lub jego konkretnej części w celu wyszukania wszelkiego rodzaju zagrożeń i podejrzanych plików, które w przyszłości mogłyby wpłynąć na efektywność systemu. Panda Antivirus Pro natychmiastowo blokuje dostęp do podejrzanych plików pobieranych z sieci, umożliwiając jego otwarcie wyłącznie w specjalnie wytworzonej sferze – piaskownicy, by jak najlepiej zabezpieczyć użytkownika przed infekcją.

Interfejs aplikacji jest wyjątkowo prosty w użyciu, bazując na kilku panelach, które ułatwiają korzystanie z funkcji zabezpieczających system przed złośliwym oprogramowaniem. Panda Antivirus Pro nie cechuje pamięciochłonność dzięki technologii przetrzymywania bazy danych w chmurze i może działać w trybie multimedialnym w trakcie korzystania z innych aplikacji komputera, przez co użytkownik czuje komfort, a jednocześnie jest pod ciągłą ochroną programu.

Za sprawą funkcjonalności Panda Antivirus Pro użytkowanie sieci, pobieranie i udostępnianie danych, zakupy internetowe czy korzystanie z portali społecznościowych jest znacznie bardziej bezpieczne.