Panda Internet Security Download

Panda Internet Security zabezpiecza komputer przed złośliwym oprogramowaniem pochodzącym z Internetu jak programy typu spyware, rootkit, hakerzy, oszustwa finansowe czy kradzież danych i tożsamości.

Panda Global Protection natychmiastowo blokuje dostęp do podejrzanych plików pobieranych z sieci, umożliwiając jego otwarcie wyłącznie w specjalnie wytworzonej sferze – piaskownicy, by jak najlepiej zabezpieczyć użytkownika przed infekcją.

Ochrania on system w czasie rzeczywistym, zapewniając ochronę przed zagrożeniami związanymi z przebywaniem w Internecie. Istnieje możliwość indywidualnego przeskanowania całego komputera lub jego określonej partii w celu odnalezienia potencjalnego zagrożenia. Poza tym oferuje on także analizę behawioralną, skan archiwów czy blokowanie zainfekowanych danych do czasu aż nie zostaną otrzymane wskazówki z chmury. Dużą wagę program przypisuje również do doświadczeń społeczności korzystającej z serii produktów firmy Panda, bazując na chmurze technologii Kolektywnej Inteligencji.

Panda Internet Security nie cechuje pamięciochłonność dzięki technologii przetrzymywania bazy danych w chmurze i może działać w trybie multimedialnym w trakcie korzystania z innych aplikacji komputera, przez co użytkownik czuje komfort, a jednocześnie jest pod ciągłą ochroną programu.

Interfejs aplikacji jest przyjazny i czytelny, nie wymagając od korzystającego szerokiej wiedzy i zapewniając pełnię zabezpieczeń przy częstym przebywaniu w sieci. Proces skanowania odbywa się szybko i sprawnie, a działanie programu nie wpływa znacząco na efektywność systemu.