Total Uninstall Download

Kasowanie plików z systemu Windows to wbrew ogólnej opinii niełatwa sprawa. Zawsze niemal po usunięciu programu zostają w systemie dodatkowe pliki - logi, informacje o wersji itp. Tego typu dane zaśmiecają tylko system, a gdy jest ich zbyt wiele - mogą nawet spowalniać jego działanie. Dlatego warto przy usuwaniu programów i gier korzystać z odpowiednich narzędzi specjalnie do tego przeznaczonych.

Czymś takim jest program Total Uninstall, którego zadaniem jest właśnie kasowanie materiałów z naszego komputera. Narzędzie posiada wbudowany moduł do śledzenia na bieżąco zmian wprowadzanych przez programy w systemie Windows, a także tworzonych plików. Dzięki temu będziemy mogli potem z łatwością usuwać nie tylko programy, ale również powiązane z nimi pliki.

Total Uninstall dostępny jest po polsku, posiada prosty interfejs, który oferuje takie funkcje jak przegląd wszystkich zainstalowanych programów, monitorowanie pracy programów, narzędzie czyszczące system czy narzędzie analizy bezpieczeństwa korzystania z programu. Możemy skorzystać z wyszukiwarki, menadżera autouruchamiania lub też zobaczyć konkretną ścieżkę plików zapisanych w naszym systemie.

Wersja darmowa Total Uninstall pozwala na korzystanie z tego narzędzia do usuwania programów przez 30 dni. Następnie musimy wykupić pełne wydanie.