Your Uninstaller Download

Your Uninstaller to bezpłatne narzędzie do odinstalowywyania zbędnego oprogramowania w systemie Windows. Na dysku każdego komputera możemy znaleźć zbędne oprogramowanie. Oczywiście systemowe narzędzie do usuwania zbędnych programów jest skuteczne, ale o wiele lepszą i wygodniejszą alternatywą jest program Your Uninstaller! – niezwykle popularne wśród użytkowników narzędzie do usuwania zbędnego oprogramowania z komputera z systemem Windows.  

Program Your Uninstaller! Jest idealną alternatywą dla systemowego narzędzia do usuwania oprogramowania. Oczywiście podstawową funkcją są standardowe operacje odinstalowywania, ale również możliwość całkowitego usunięcia pozostałości po tych programach, a tego nie oferuje tradycyjne narzędzie systemowe. Program Your Uninstaller! Oprócz głównych plików usunie także wszystkie pliki na dysku powiązane z tą aplikacją, wpisy w rejestrze systemowym, logi etc.

Program pozwala także na usunięcie programów nawet wtedy, gdy praca domyślnego deinstalatora zakończyła się niepowodzeniem. Zdaniem producenta programu Your Uninstaller!, po deinstalacji dowolnego programu przy użyciu ich narzędzia, nie pozostaną żadne zbędne pliki czy śmieci. Oprócz tego za pomocą programu usuniemy także wszelakie komponenty reklamowe i śledzące, jak również wszelkie ślady wskazujące, że dany program był w przeszłości zainstalowany w systemie.

Za pomocą programu i zastosowanej w nim funkcji Fix It, możemy spróbować naprawić uszkodzony plik deinstalacyjny dowolnego programu. Na deser dostajemy moduł służący do zarządzania programami, które są uruchamiane wraz z systemem, dzięki czemu możemy zdecydować, który program jest nam niezbędny już na starcie, a który niepotrzebnie zużywa zasoby systemowe i spowalnia uruchamianie systemu.

Za pomocą Your Uninstaller! możemy również oczyścić dysk ze zbędnych plików, usunąć niepotrzebne składniki z menu Start oraz usunąć pliki generowane przez przeglądarki internetowe. Należy zwrócić uwagę na proponowane podczas instalacji dodatkowe komponenty i narzędzia – należy uważnie czytać komunikaty wyświetlające się przy instalacji, gdyż późniejsze pozbycie się dodatkowych programów może być kłopotliwe. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 21 dni od momentu instalacji.