Browser Password Remover Download

Browser Password Remover to program przeznaczony do zarządzania i usuwania haseł z przeglądarek internetowych. Program po zainstalowaniu i uruchomieniu pozwala na błyskawiczny podgląd wszystkich haseł, jakie zapisane zostały w przeglądarce internetowej. Oznacza to, że jednym kliknięciem (przycisk Show Passwords) uzyskujemy szczegółowe informacje na temat loginów i haseł do kont pocztowych, serwisów internetowych i forów.

Hasła zostają wyświetlone w formie listy z podziałem na przeglądarki. Mamy więc informacje o przeglądarce, w jakiej zostały zapamiętane, adresie strony jakie dotyczą i oczywiście hasło oraz login.

Kiedy już uzyskamy podgląd haseł, możemy je teraz zgodnie z nazwą programu usunąć. Wystarczy zaznaczyć interesujący nas rekord/rekordy i kliknąć przycisk Remove. Możemy też usunąć wszystkie hasła z przeglądarek, klikając Remove All.

Ostatnia funkcja jaką oferuje Browser Password Remover to backup haseł. Klikając przycisk Backup w programie możemy zapisać kopię zapasową haseł z przeglądarek. Jest ona zapisywana w pliku tekstowym w wybranym przez nas folderze. Browser Password Remover dostępny jest również w wersji portable.