Mail PassView Download

Mail PassView to niewielkie narzędzie, które okaże się nieocenioną pomocą w odzyskiwaniu hasła do konta pocztowego, jeżeli obsługujemy nasze wiadomości za pomocą programów typu Outlook bądź Windows Mail. Aplikacja potrafi wyciągnąć hasło z każdego konta, bez względu na rodzaj konfiguracji (POP3 / IMAP).

Zaletą programu jest wsparcie sporej ilości aplikacji obsługujących pocztę. Mail PassView współpracuje bez problemów z wszystkimi odmianami Outlooka (Express, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010), Windows Mail, Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird, IncrediMail oraz Eudora. Na samych klientach poczty nie koniec, bowiem warto wspomnieć, że aplikacja wyciąga hasło również wtedy, gdy korzystamy z komunikatora opartego na koncie pocztowym, na przykład Windows Live Messenger lub Google Talk.

Interfejs programu jest prosty i przejrzysty, program poza hasłem wyświetla również szereg innych informacji na temat naszej poczty, mianowicie: nazwę konta, nazwę używanego programu, adres e-mail, serwer, rodzaj serwera i nazwę użytkownika. Całość prezentowana jest w formie listy z odpowiednimi kolumnami.

Jeżeli posiadamy sporą ilość kont i chcielibyśmy zrobić sobie kopię zapasową wszystkich danych w postaci fizycznej, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby utworzyć raport w pliku html, a następnie go wydrukować i schować w bezpiecznym miejscu.