ESET SysRescue Live Creator Download

ESET SysRescue Live Creator to darmowe narzędzie, które umożliwia utworzenie dysku ratunkowego / naprawczego na płycie CD, pendrive, dysku zewnętrznym lub innej pamięci masowej USB. Dysk ratunkowy posiada zaktualizowaną wersję programu antywirusowego, dzięki czemu możemy usunąć infekcje z komputera nawet wtedy, gdy są na tyle poważne, że nie uniemożliwiają uruchomienie systemu i przeskanowanie komputera tradycyjnie.

Tworzenie dysku naprawy z antywirusem ESET jest proste dzięki lekkiemu kreatorowi. Po uruchomieniu Live Creator wyświetli się okienko z wyborem, na jakim nośniku ma zostać utworzony dysk naprawy. Użytkownik wybiera płytę CD lub dysk USB, a następnie czeka na pobranie obrazu ISO z serwerów ESET. Kreator samodzielnie skonfiguruje wybrany nośnik i przygotuje bootowalną wersję.

ESET SysRescue głównie opiera się na programie antywirusowym i skanowaniu komputera w poszukiwaniu infekcji, ale na dysku naprawczym znajdziemy także narzędzie do testowania pamięci RAM oraz dysków twardych.