Right Click Enhancer Download

Right Click Enhancer to bezpłatny program, który umożliwia dodanie nowych funkcji i odnośników do menu kontekstowego (prawoklik) w systemach Windows. Za pomocą programu dodamy nowe funkcje pozwalające szybciej wykonywać operacje na plikach (kopiowanie, przenoszenie, nadawanie uprawnień, otwieranie jako administrator,  god mode oraz inne), a także dodamy nowe pozycje w zakładkach “Nowy” oraz “Wyślij do”.

Obsługa programu jest prosta i intuicyjna, a wszystkie opcje odpowiednio skategoryzowane na grupy. Po uruchomieniu Right Click Enhancera zostaniemy powitani oknem z odnośnikami do poszczegónych grup opcji, z których każda odpowiada za inną część menu kontekstowego. Right Click Tweaker umożliwia w prosty sposób dodawać nowe funkcje do menu prawokliku, które najczęściej odnoszą się do wykonywania wszelkich operacji na plikach. Do dyspozycji mamy w sumie 16 funkcji, które możemy dodać do menu. Pozwalają one na szybkie kopiowanie całej zawartości dokumentu bez potrzeby otwierania go, szyfrowanie plików, przenoszenie ich w inne miejsce, edytowanie za pomocą notatnika, przejmowania uprawnień właściciela jednym kliknięciem myszki etc.

Użytkownik może także dodawać nowe lokalizacje do menu “Wyślij do”. Służy do tego opcja “Send to Manager”, która wyświetla listę wszystkich lokalizacji znajdujących się w sekcji “Wyślij do”. Możemy usuwać wybrane lokalizacje, a także dodawać dowolną ilość własnych miejsc na dysku. W podobny sposób możemy zarządzać pozycjami znajdującymi się w menu kontekstowym, w zakładce “Nowy”, która pozwala tworzyć nowe pliki. Gdy uruchomimy “New Menu Editor” to zauważymy, że możemy dodawać nowe typy plików do sekcji “Nowy” - wystarczy je aktywować na liście.

Right Click Enhancer stanowi bardzo dobry wybór dla osób, które często korzystają z menu kontekstowego systemu, tworzą w ten sposób nowe pliki lub wykonują często operacje na plikach. Takie osoby z pewnością docenią dobrodziejstwa programu i ucieszą się z możliwości spersonalizowania i znacznego rozbudowania menu kontekstowego o nowe funkcje, odnośniki i opcje.