Bestplayer Download

Odtwarzanie multimediów to jedna z głównych zalet i funkcji komputerów, zarówno stacjonarnych PC jak i przenośnych notebook lub netbook. Nie zawsze zintegrowany z systemem Windows Media Player spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników, dlatego też bardzo często instalowane są osobne aplikacje przeznaczone do odtwarzania plików multimedialnych.

Jednym z najpopularniejszych programów tego typu jest BESTplayer – bardzo często wybierana aplikacja przez użytkowników komputerów z systemem Windows. Najważniejszą zaletą, oprócz darmowej licencji, jest przede wszystkim prostota obsługi. Program ma minimalistyczny interfejs i podstawowe funkcje pod ręką.

Ponadto BESTplayer zajmuje niewiele miejsca na dysku i nie potrzebuje do działania mocnego komputera. Oprócz tego wersja portable nie wymaga instalacji, więc możemy ją przechowywać na dysku lub pamięci przenośnej i uruchamiać na każdym komputerze. Do podstawowych funkcji należy oczywiście odtwarzanie plików wideo, ale również muzyki, płyt DVD, radia internetowego i strumieniowej telewizji.

W najnowszej wersji programów do dyspozycji użytkowników oddano możliwość automatycznego pobierania napisów do aktualnie odtwarzanego filmu, jak i funkcję dobierania okładek oraz wyświetlania informacji na temat filmu wprost z serwisu IMDb.com. Na deser dostajemy funkcję lektora, który będzie czytał napisy za nas – opcja idealna dla leniuchów. Jeśli napisy są źle zsynchronizowane, program umożliwi szybką zmianę czasu.

Należy pamiętać, że program co prawda posiada darmową licencję, ale jest ona okupiona komponentami reklamowymi, które są niegroźne i ograniczają się do wyświetlania reklam w oknie programu.