B1 Download

B1 Online Archiver to aplikacja webowa, za pomocą której możemy wysłać spakowane archiwum na serwer, rozpakować je, przejrzeć jego zawartość i pobrać na dysk tylko te elementy, których potrzebujemy. Z powodzeniem wypakujemy pliki ze skompresowanych archiwów w formacie ZIP, RAR, 7Z czy też autorskim B1.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i może nam zastąpić klasyczny program do rozpakowywania, zwłaszcza w przypadku mniejszych archiwów, których pochodzenia nie jesteśmy pewni. Po przejściu na stronę wystarczy wybrać spakowany plik z dysku i potwierdzić wybór. B1 pobierze plik i rozpakuje go na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu żadne dane nie są wypakowane na naszym dysku i nasz komputer jest bezpieczny.

Po wypakowaniu archiwum przez B1 Online Archiver, użytkownik może przejrzeć listę wszystkich plików i pobrać na dysk tylko te, które są dla nas interesujące. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w ikonkę ze strzałką - pobieranie rozpocznie się automatycznie. Wszystkie rozpakowane pliki są usuwane z serwerów B1 automatycznie kilka minut po tym, jak zamknięmy okno przeglądarki.

Zaletą B1 jest fakt, że nie musimy instalować na dysku żadnych dodatkowych programów - do działania potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa. Rozpakowywanie jest w pełni bezpieczne, a nasze dane chronione - nikt poza nami nie ma dostępu do rozpakowanych archiwów.