IZArc Download

IZArc to kompletny program, służący do archiwizowania plików. Jego olbrzymią zaletą jest wsparcie dla niemal wszystkich dostępnych formatów, zarówno popularnych pokroju 7-ZIP, ZIP, RAR, jak również mniej znanych, takich jak LZH, XXE czy ZOO.

Istotnym czynnikiem wpływającym na jakość programu jest łatwość obsługi, przy jednoczesnym ogromie możliwości jak na darmowy program. IZArc umożliwia naprawę uszkodzonych archiwów, ochronę i zabezpieczenie ich hasłem oraz pozwala wyszukiwać pliki znajdujące się wewnątrz archiwów. Niewątpliwą zaletą jest również ustawienie automatycznego przesyłania archiwum pocztą, a także jego zintegrowanie z programem antywirusowym, gwarantującym dodatkową ochronę przed niepowołanymi osobami.

Pozostałe interesujące funkcje programu IZArc obejmują między innymi: konwertowanie rozmaitych formatów plików i obrazów CD, możliwość otwierania obrazów płyt CD (CDI, BIN, ISO, NRG), wsparcie szyfrowania plików AES 256-bit, tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, dodawanie i podgląd komentarzy do plików czy integrację z menu kontekstowym Windows Explorera. Warto ponadto pamiętać, że do instalacji programu wymagane jest połączenie z internetem.