KillEmAll Download

KillEmAll to prosty programik, który po uruchomieniu przeskanuje wszystkie uruchomione procesy, po czym zamknie te, które nie są potrzebne do prawidłowego działania komputera. Możemy w ten sposób oczyszczać pamięć z otwartych programów, jak również używać programu w celu zamknięcia procesów o niewiadomym pochodzeniu.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze - po uruchomieniu, program automatycznie rozpocznie skanowanie, wyświetli listę programów, po czym zamknie wszystkie zbędne procesy. Warto jednak podkreślic, że gdy już uruchomimy program, KillEmAll nie zapyta nas o zdanie - wszystkie aplikacje zostaną zamknięte. Dlatego warto zapisać swoją pracę w edytorze tekstu czy też w programie graficznym, gdyż włączenie programu jest równoznaczne z błyskawicznym, wymuszonym zamknięciem każdej uruchomionej aplikacji.

W programie możemy przejrzeć listę procesów, a także skorzystać z opcji wyszukiwania informacji o danej pozycji w oparciu o wyszukiwarkę Google. Pozwala to na zdobycie cennych informacji na temat procesów, których działania nie znamy oraz - przede wszystkim - na sprawdzenie, czy dana aplikacja jest szkodliwa, czy też nie. Kolejnym elementem, o którym warto pamiętać, jest tzw. White List, czyli biała lista. Możemy do niej dodać te programy, które mają pozostawać otwarte nawet wtedy, gdy zdecydujemy się uruchomić KillEmAll.

Aplikacja jest przydatna zarówno dla osób, które po ukończonej pracy mają wiele otwartych aplikacji i chciałyby je szybko zamknąć oraz dla tych, którzy podejrzewają działania w tle procesów nieznanego pochodzenia i chcą w bezpieczny sposób je szybko zamknąć.