Spider Player Download

Spider Player to darmowy odtwarzacz muzyczny, którego interfejs powinien przypaść do gustu fanom klasycznego Winampa. Pomimo dość prostego i tradycyjnego interfejsu blokowego, Spider Player posiada mnóstwo dodatkowych funkcji (konwertowanie plików, zgrywanie płyt audio, nagrywanie stacji radiowych), które czynią go prawdziwym kombajnem muzycznym przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej lekkości i szybkości dzialania.

Spider Player umożliwia odtwarzanie wszystkich powszechnie używanych formatów muzycznych - z powodzeniem umieścimy na jednej liście pliki MP3, WMA, FLAC, AAC, M4A oraz wiele, wiele innych. W sumie odtwarza ponad 30 różnych formatów. Odtwarzanie odbywa się w wysokiej jakości dzięki wbudowanemu przetwarzaniu 32-bitowemu, co sprawia, że wierność oddania piosenek stoi na najwyższym poziomie. Dodatkowo program obsługuje funkcję Crossfading, czyli płynne przejścia między piosenkami.

Aplikacja posiada także unikatowy system “ulubionych”. Możemy dzięki niemu tworzyć kategorię, dodawać komentarze i katalogować nasze ulubione piosenki w niespotykany sposób. Okienko z ulubionymi pozwala na przeglądanie zawartości w formie drzewa katalogów, co sprawia, że nawet jeśli posiadamy na dysku nieskatalogowane pliki, to wciąż możemy szybko uporządkować ulubione pozycje i zapewnić sobie do nich łatwy dostęp.

Spider Player posiada także bazę stacji radiowych Icecast, dzięki czemu mamy dostęp do tysięcy stacji uporządkowanych w kategorie. Audycje możemy bezpośrenio z programu nagrywać do popularnych formatów plików. Z kolei konwerter i CD Ripper sprawiają, że z jednego miejsca szybko przerobimy naszą kolekcję płyt do cyfrowego formatu, a także przekonwertujemy istniejące pliki na inne formaty.

Ustawienia programu umożliwiają dodawanie wtyczek DSP, które wpływają na jakość odtwarzanego dźwięku. Spider Player obsługuje wtyczki DSP utworzone dla programu Winamp, więc z powodzeniem możemy korzystać z ich dobroci. Także warto wspomnieć o bardzo dobrej obsłudze skrótów klawiszowych, zwłaszcza globalnych, co pozwala na kontrolowanie odtwarzania z dowolnego miejsca w systemie, nawet podczas gry bez potrzeby posiadania klawiatury z przyciskami multimedialnymi.

Uwaga! Spider Player jest dostępny za darmo w wersji Professional, ale trzeba najpierw go aktywować. W tym celu należy udać się do opcji programu i z menu bocznego wybrać pierwszą pozycję Spider Player PRO. Następnie należy kliknąć w “Enter registration key” i wkleić następujący klucz: 27U3Z909I95-KK147A893S4K6Y1M0F-780363812.